شرکت ماهان

با یک انتخاب آگاهانه، از خدمات و تجربیات ما بهره مند گردید.

شما می توانید با کمترین اطلاعات ممکن از زبان های برنامه نویسی تحت وب و  در کمتر از 3 روز سایت خود را طراحی نموده و در کمتر از یک دقیقه سایت خود را بروز رسانی نمائید. جهت کسب اطلاعات بیشتر توصیه می گردد مطالب ذیل را به دقت مطالعه فرمائید.

 

دامنه:

ما برای شما یک دامنه 5 ساله (ir) با عنوانی درخور سایت شما و با صلاحدید شما برایتان تهیه می نماییم.

هاست:

ما بصورت پیش فرض یک هاست 100 مگابایت با کاملترین امکانات و بدون هیچ محدودیتی را بر روی پنل شما قرار می دهیم، و البته می توان بر اساس نیاز، بعدا نیز این مقدار را تا 2000 مگا بایت افزایش داد.

سایت:

همانطور که در بالا بدان اشاره شد، پس از انتخاب نام دامنه مناسب برای سایت، می بایست سایر اطلاعات صاحب اصلی سایت در اختیار کارشناس شرکت قرار گیرد، تا بتوان در کمترین زمان ممکن اقدام به طراحی سایت نمود.

 

پس از درج اطلاعات اولیه سایت،حال نوبت به انتخاب یک فالب مناسب برای سایت می باشد. ما بر اساس صلاحدید شما، یکی از 60 قالب موجود را برای سایت شما انتخاب می نمائیم، البته لازم بذکرست که شما می توانید تا قبل از72 ساعت پس از انتخاب اولین قالب، می توانید قالب های دیگر را نیز امتحان و یا مجددا قالبی دیگر را برای سایت خود انتخاب نمائید.

افتخار ما براینست که یک سایت مدیریت محتوی وب تمام فارسی را در اختیار شما قرار می دهیم، تا حتی بدون هیچ دانش برنامه نویسی نیز بتوانید مانند یک مهندس طراح سایت، سایت خود را با دیدن یک فیلم آموزشی، طراحی و بروز نمائید. البته یادتان باشد در تمام مراحل همیشه ما در کنارتان، به عنوان یک همیار حضوری پر رنگ داریم.

پس از آپلود فایل های مورد نیاز مانند عکس ها و سایر صفحات، می توان از طریق پنل مربوطه، سایر صفحات و قالب ها را  اتصال داد. کلیه مراحلی که ذکر شد تنها در مدت زمان یک روز قابل انجام است.

 

جهت مشاهده نمونه سايتها بر روی لینک ادامه مطلب کلیک نمائید.                 ادامه مطلب